ק.אתא: תקף את ארוסתו ימים אחרי שילדה את בתם

כתב אישום חמור נגד צעיר בן 27 מקרית אתא שתקף את זוגתו וגרם לה לכוויות קשות; הנאשם נמצא במעצר עד תום ההליכים לאחר שטען כי "היה בהתקף פסיכוטי ושמע קולות"

שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
בית משפט השלום בקריות. צילום: אתר קרייתי

כתב אישור חמור הוגש היום (ב') נגד צעיר בן 27 מקרית אתא, שנאשם בתקיפת ארוסתו ימים ספורים לאחר שילדה את בתם המשותפת. כתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בקריות מגולל מקרה נוסף של אלימות כלפי נשים.

על פי כתב האישום, הצעיר השתולל והפיל על בת זוגו בקבוק אצטון שהתלקח מסיגריה שהיא עישנה, ובכך גרם לבת הזוג כוויות קשות על גופה. תקיפה זו ארעה ימים ספורים לאחר לידת בתם המשותפת. פרקליטות מחוז חיפה ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו.

בכתב האישום מסופר, כי מספר ימים קודם לכן, פרץ בין השניים ויכוח בשעת לילה, במהלכו ניפץ הנאשם בקבוקי בירה על רצפת הסלון ולאחר מכן השליך לעבר זוגתו אפר פחמים מהמנגל בחצר הבית.

בת הזוג צילמה את הדירה ואת המראות לאחר התקף האמוק של בן הזוג, והעלתה את התמונות לפייסבוק. התמונות הועברו למשטרה וזו הגיעה לדירה ועצרה את בן הזוג. לאחר חקירה, שוחרר בן הזוג למעצר בית, אך בהמשך התגלה כי הפר את התנאים וחזר לבית המשותף. באחד המקרים בת הזוג ישבה כשלידה בקבוק אצטון פתוח, ובן הזוג פתח בוויכוח נוסף על כך שהתלוננה נגדו במשטרה. הויכוח התלהט ובקבוק האצטון הפתוח הושלך לעברה, תוך שהוא ניצת מסיגריה אותה עישנה בת הזוג.

הדליקה שפרצה גרמה לכוויות קשות בגופה של בת הזוג. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

אולי יעניין אותך גם

תגובות